Rezultati selekcije

        

Rezultati selekcije

23. INTERFER Zlatna NIKA 2018. ZVANIČNA SELEKCIJA

 

KATEGORIJA TELEVIZIJSKE REPORTAŽE

 

Aleksandra Jovanović, “Đurđevdan u selu koga više nema”

Alisa Oćuz, “Zaraćena braća”

Anđelka Ćup, “Jovanov amanet”

Bil Koner, “Srce moje ćerke u njegovim grudima”

Biljana Todorović Georgievska, “Ko nekad u Skoplju”

Bratislav Ilić, “Putinovo umesto Adžinci”

Dragoslav Gogić, “Evropski pešački korak”

Jasna Janković, “Pavlika među zvezdama”

Jelena Božović, “Život”

Kata Olah, “Savremena ljubav”

Nataša Đulić Banović, “Na korak do slobode”

Nataša Jovanović, “Umetnost preživljavanja”

Nataša Kherawi, “Pravo i (ne)pravda”

Predrag Todovorić, Slađan Bogdanović, “Usamljeni pastir”

Slađana Petrović Varagić, “Mladost u šezdesetoj”

Snježan Lalović, “Tanakini mostovi”

Sonja Urošević, “On ima 80 godina i kondiciju mladića”

Šan Ros, “Tajlandski pečat”

Vanja Grujić, “Poplave odnele sve”

Žarko Joksimović, ”Goranska nostalgija”

 

----------------------------------------------------------------

 

KATEGORIJA NOVINSKE REPORTAŽE

 

Biljana Ljubisavljević, “Nišlija prodaje bubreg zbog duga za struju”

Branko M. Žujović, “Indijana Džons se zvao ser Aurel Stajn”

Dušan Stamenković, “Priča o dedi”

Džeki Divoj, “Kad otac i majka promene pol”

Jelena Matijević, “Ni sa kim zapevati, ni zaplakati”

Jelena Petković, “Dosije 14”

Jelena Pronić, "Obraz kao đon”

Rada Komazec, “Molim Boga da me uzme jer ne mogu živa u grob”

Slađana Vukašinović, Danijela Luković, Marko Tašković, “Čačkalicom držali brdo”

Veljko Lalić, “Arktik: priče sa Prirazopolja”

Vladimir Ilić, “Tri sestre gume krpe muški"

Žarko Janjić, “Život i snovi apatrida”

 

----------------------------------------------------------------

 

KATEGORIJA RADIO REPORTAŽE

 

Aleksandra Bučko, “Koraci”

Dušanka Petrović, “Život na dva koloseka”

Filip Radojević, “Priča o dobrom pastiru još bolje pastve”

Maja Fićović, “Pećka Patrijaršija”

Nada Babić, “Priča usvojenog deteta”

Nataša Aćimović, “Biti nevidljiv”

Rejčel Blend, ”Veliko R mala ja“

Snežana Bićanin, “Jasenovac, moje pravo na istinu”

 

----------------------------------------------------------------

 

KATEGORIJA FOTO  REPORTAŽE  

 

Aleksandar Jakovljević, “Prajd u Beogradu”

Anđelko Vasiljević, “Zarobljenici”

Boris Subašić, “Svetogorska pustinja”

Darko Simić, “Ljudi novog Beograda”

Dragan Bosnić, “101 čudo Srbije”

Goran Šljivić, “Žandarm”

Jovan Mirčevski “Novak”

Stefani Rej, “Poslednji pozdrav”

 

----------------------------------------------------------------

 

KATEGORIJA DRUŠTVENO ODGOVORNE REPORTAŽE

 

Angelina Čakširan, “Moj sin Saša”

Bojana Katić, “Lečenje od narkomanije”

Gordana Vila, “Spas“

Jasna Đurović, “Suicid”

Ljiljana Milovanović, “Moinov put”

Slađana Gavrić, "Trojica Nišlija”

Suzana Lakić, "Marija je danas sve što kao devojka nije želela da bude”

Zoran Maksimović, “Trn u nozi na dugačkom putu”

 

 

(spisak učesnika poređan je po abecednom redu)

Galerija

23. INTERNACIONALNI FESTIVAL REPORTAŽE I MEDIJA - INTERFER 2018.

Internacionalni festival reportaže i medija

INTERFER Zlatna NIKA

Kontakt tel: +381 63 629 317

Beograd, Srbija

e-mail: interfertv@gmail.com